Купити Патроны Флобера: поради експертів ПАТРОН ЮА в техніці безпеки

Зі зброєю слід завжди поводитись так, ніби вона готова стріляти і знята із запобіжника незалежно від запевнень, що вона повністю розряджена. Останнім часом багато любителів активного відпочинку хочуть купити Патроны Флобера, що є абсолютно обґрунтованим бажанням. В даній статті ми підібрали для вас простий список основних правил поводження зі зброєю, слідування яким допоможе вам уникнути небажаних наслідків.

Взявши травматичну зброю її слід уважно перевірити

Якщо говориться про гладкоствольну зброю, відкривши затвор варто перевірити чи не заряджена вона. У випадку наявності багатозарядного типу зброї, слід ретельно дослідити магазин і не лише. Далеко не завжди у зброї багатозарядного типу правильно спрацьовує викидний механізм, в результаті чого в патроннику лишається патрон. Щоб мінімізувати шанси травмування людей зброєю, потрібно завжди ретельно слідкувати за її чистотою.

З вогнепальною зброєю потрібно дотримуватися кількох правил

  1. Ніколи не намагайтеся проводити маніпуляції з вдосконалення зброї самотужки – це може стати причиною її пошкодження або травмування сторонніх людей.
  2. Не натискайте на спусковий гачок, якщо зброя поставлена на запобіжник – це в силах призвести до пошкодження пружинного механізму.
  3. Виконуйте постріл лише після прицілювання. Ніколи не виконуйте постріл в нікуди.
  4. Несправну зброю варто віднести до спеціаліста на ремонт. Поки несправність не буде виправлена, стріляти з неї заборонено.
  5. При сильному засміченні ствола траєкторія куль може дещо мінятися, а сама зброя може навіть зламатися.
  6. Особливо уважно варто дотримуватися базових правил безпечного поводження зі зброєю на колективних полюваннях. Доки стрілець не вийде на позицію, його зброя має бути в розрядженому стані і за даним фактом потрібно максимально ретельно слідкувати.

Як показує практика, навіть на спортивних заходах спортсмени повинні обов’язково бути з розрядженою зброєю і виконувати зарядку її вже аж перед веденням вогню. Будь-який розумний мисливець не вважатиме образою, якщо його додатково попросити вивчити, чи розряджена зброя.

Пам’ятайте, що вогнепальна зброя – велика відповідальність і на це слід обов’язково зважати. Гарного та спокійного вам стрілецького досвіду.

Джерело: https://patron.kyiv.ua/ru/product-category/patrony-flobera/

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.